درباره ما
درباره ما

پرسیاسفر

شرکت پرسیاسفر (یکی از شعبات آدینه تراول میلان ایتالیا) با مجوز بند (( الف )) از "سازمان هواپیمایی کشور"  و بند (( ب ))  "سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگر"  در سال 1386 به مدیریت عباس داودی آغاز به کار کرد.

سابقه فعالیت در کشورهای اروپایی ایشان بنا شد تا با ارائه خدمات تورهای ورودی و خروجی و بلیط پروازهای بین المللی شروع کرده و با گسترش فعالیت خود اقدام به افتتاح شعباتی با نام آدینه تراول در  "رم و میلان ایتالیا، پاریس فرانسه، برلین و فراکفورت آلمان" کند. و با خدمات درخشان و مشتری مداری موفق به اخذ استانداردهای بین المللی ایزو 10001 ، 10002 ، 10668 ، گردید تا در جذب توریست در عرصه صنعت گردشگری ایران پیشگام باشد.

همچنین شرکت پرسیا سفر عضو جامعه تور گردانان ایران و انجمن صنفی آژانس های هواپیمایی کشور و تهران می باشد.

این شرکت دارای :

  • نمایندگی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (ایران ایر) در کشور آلمان و ایتالیا
  • مجوز بارهوایی (کارگو) ایتالیا
  • نمایندگی کانون جهانگردی و اتومبیل رانی جمهوری اسلامی ایران در ایتالیا
  • دفتر مرکز اطلاع رسانی گردشگری ایران در ایتالیا
  • مجوز صدور ویزای ایران
  • مجوز صدور گواهینامه رانندگی بین المللی
  • مجوز صدور بلیط پروازهای بین المللی (یاتا)

... می باشد.

شركت خدمات مسافرتى آدينه تراول در سال ١٩٩٤ در شهر ميلان ( ايتاليا ) افتتاح و از همان سال فعاليت خود را در زمينه گردشگـرى به صورت تخصصى آغـاز نمود. اين شـركت در مرحله اول در زمين  ورود گردشگر به كشورمان ايران،فعاليت بسيار زيادى داشته و دارد.حضور در نمايشگاه هاى مهم اروپا براى تبليغات كشور  زيبا و تاريخى ايران از فعاليت هاى اين مجموعه ميباشد.همچنين از سال ٢٠٠٤ به عنوان نماينده رسمى هواپيـمايى جمهورى اسلامى ( هما ) و از سال ٢٠٠٧ به عنوان دفتـر اطلاع رسانى گردشگرى ايران در ايتاليا انتخاب شد، و در مدت فعاليت خود خوشبختانه نام و آوازه خوبى داشته و دارد. پس از گذشت مدتى كوتاه ،تصميم به فعاليت تورهاى خروجى را در سطحِ بالا گرفته و با چاپ اولين بروشور فارسى زبان، از كشور ايتاليا شروع به كار كرد. شركت خدمات مسافرتى آدينه تراول با مديريت عباس داودى توانسته صد درصد رضايت مسافران خود را جلب كرده و اين نيز براى آن شركت افتخار و سرمايه بسيار گرانبهايى ميباشد كه اين افتخار، مرهونِ زحمات و تلاش مديريت و تيمِ  مجرب و متخصص خود ميداند. 

 

شركت آدينه تراولِ ميلان داراى پنج شعبه در شهرهاى رم ، پاريس، برلين ، فرانكفورت و تهران(پرسیاسفر) مي باشد.

 

تاریخ ارسال: 1391/9/1
تعداد بازدید: 4177

آدرس : تهران، میدان ونک ،خیابان حقانی، پلاک 54 , طبقه 2

تلفن : 41376 - 021 88642188 - 021

فکس : 88642197 - 021

آدرس پست الکترونیک : persiasafar@yahoo.com , Info@persiasafar.ir

طراحی و تولید: ایده پرداز طلوع
telegram instagram facebook google+ twitter